Z provozních důvodů eshop dočasně uzavřen.

SADA NA VAKUOVÁNÍ FRESH & SAVE, PLASTOVÁ, 7 KS

Kód: 19524
Tip
Značka: Zwilling
2 690 Kč
Momentálně nedostupné

Startovací vakuovací sada Zwilling FRESH & SAVE vám pomůže šetřit jídlem a i penězi. Potraviny v chladničce a mrazničce vydrží díky vakuu čerstvé až 5x déle. Sada obsahuje dobíjecí vakuovou pumpu, 2 plastové dózy na vakuování a 4 opakovaně použitelné vakuovací sáčky.

Chytrá mobilní aplikace Zwilling Culinary World a QR kódy na každé krabičce a sáčku Vám umožní mít neustálý přehled o uskladněných potravinách a jejich datumu spotřeby. V aplikaci je také nákupní seznam nebo Vám doporučí recept, který z potravin můžete uvařit. Mobilní aplikace Zwilling Culinary World je k dostání na iOS i Android.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vakuová pumpa má moderní design, je lehká - 300 g, dobijecí, takže nikde nebudou překážet žádné dráty. Pumpa se ovládá jedním tlačítkem a je inteligentní - automaticky se vypne, když je potřeba. 

2 plastové vakuovací dózy (bez BPA):

  • velikost L: celkový objem 2,3 l, užitný objem 2,0 l, rozměry (d x š x v): 21 x 14 x 13 cm, hmotnost 0,5 kg   
  • velikost M: celkový objem 1,1 l, užitný objem 0,9 l, rozměry (d x š x v): 18 x 11 x 10 cm, hmotnost 0,32 kg  

Dózy jsou vyrobeny z plastu bez BPA, mají dvojité silikonové těsnění a snadno vladatelný vakuový ventil. Na ventil stačí přiložit vakuovací pumpu a jedním stiskem odsát vzduch. Dózy můžete použít v lednici, mrazničce a i ohřívat nebo rozmrazovat v mikrovlnné troubě. Jsou stohovatelné a dají se umývat v myčce. 

4 opakovaně použitelné vakuovací sáčky (bez BPA):

  • 2x velikost M (35 x 25 cm)
  • 2x velikost S (23 x 20 cm)

Sáčky jsou opakovatelně použitelné díky ZIP-lockovému systému uzavírání. Vakuový ventil je snadno ovladatelný, stačí přiložit vakuovou pumpu a jedním stiskem odsát vzduch. Sáčky můžete použít v lednici, mrazničce a i ohřívat nebo rozmrazovat v mikrovlnné troubě. Při mražení potravin máte jistotu, že "nespálíte" mrazem potraviny při nešetrném způsobu mražení tzv. freezer burns. Sáčky jsou odolné a jsou vhodné i k metodě sous vide. Marinování masa díky vakuu zkrátíte na pouhých 30 minut.