Kdo jsme

Kateřina Hanušová je majitelkou a především duší celého konceptu zdravého balení svačinek, obědů, pikniků a nápojů obchodu nasvacinu.cz . „Moje děti jsou úplně stejné, jako ty vaše. Neustále ztrácejí svačinové boxy, rozbíjejí lahve a den co den jsme hledali uzávěry lahví.“ Směje se Kateřina. S nabídkou v běžných obchodech nebyla spokojená: „Neustále někde něco kapalo, teklo a netěsnilo. Jednoho dne jsem řekla dost! Chci už jen kvalitní obaly, které budou fungovat, vydrží a budou hezké.“ Ambiciózní plán, co říkáte?

Začátkem roku 2014 začala Kateřina pátrat v široké nabídce po celém světě a v květnu už měla první boxy v prodeji. Obalů na uchování potravin je opravdu nepřeberné množství a proto má Kateřina velmi přísná pravidla, podle kterých všechny obaly hodnotí. A vyplácí se to: „Zůstanou mi pak jen ty produkty, které opravdu stojí za to! Můžu je s klidným srdcem doporučit dál a s hrdostí si stojím za jejich kvalitou.“

Ze začátku se vám může stát, že nebudete vědět, kterou krabičku opravdu využijete a jaký termohrnek je pro vaše potřeby opravdu ten nejlepší. Neváhejte a zavolejte rovnou Kateřině. Je špičkou ve svém oboru a ráda vám pomůže vybrat ten nejlepší obal. „Jsem si jistá, že budete spokojení,“ dodává Kateřina.

DSCF5308