EQUA - Active Berry 0.55 l

Tip
Značka: EQUA
495 Kč
skladem u dodavatele
Designová skleněná lahev Equa skvěle vypadá a ještě šetří životní prostředí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Láhev EQUA ACTIVE má ještě atraktivnější design a vylepšenou ochranu. Láhev je vyrobena v Evropě z nejkvalitnějšího borosilikátového skla a tvar lahve padne dokonale do ruky. Silikonové ochranné prvky poskytují zvýšenou ochranu před rozbitím. Součástí dekorace láhve je tenký kroužek, který lze sejmou a nosit kolem zápěstí jako módní doplněk. Uzávěr je vyroben z nerezové oceli a dokonale těsní.

Láhev EQUA ACTIVE vám pomůže být aktivní v každodenním životě. Chcete-li dodržovat pitný režim, mějte u sebe tuto stylovou a praktickou láhev.

Vhodné na každý den

Přestože jsou nové EQUA lahve vyrobeny ze skla, jsou stále praktické a vhodné ke každodennímu používání v jakékoliv situaci. Drží si také ostatní kvality – jsou ekologické a velmi lehké. Objem lahví je 550 ml. Jsou navíc chráněny barevnými silikonovými pásky.  Skleněné lahve EQUA jsou více než jen lahve. Jde o zábavné a originální módní doplňky. Mimo to jsou také dokonalým dárkem pro všechny blízké vašemu srdci.

Borosilikátové sklo

Protože je pro nás vaše zdraví a bohatství přírody na prvním místě, vyrobili jsme tyto lahve ze skla. Sklo je plně přírodní materiál, zdraví a přírodě neškodný a 100% recyklovatelný. Svým způsobem je sklo velmi podobné vodě, může nabývat nejrůznějších tvarů, je velmi silné, ale současně také velice křehké. Z  různých druhů skla jsme zvolili výjimečné borosilikátové sklo známé svou pevností, odolností vůči tepelným výkyvům a chemikáliím. Dalším použitým materiálem je nerezová ocel nejlepší kvality, z níž je vyroben uzávěr lahve. Ten udrží její obsah v bezpečí. Dodatečnou ochranu poskytují barevné silikonové pásky.