EartLust

Webová stránka značky: EartLust

Ellison, majitelka malé americké firmy EarthLust se rozhodla vyrábět bezpečné a zdravé lahve po narození svého prvního syna. Nerezovou ocel zvolila, protože je známá její naprostá nezávadnost při styku s nápoji a také trvanlivost. Při používání ocelových lahví tak je možné zdravě pít, ale také snížit počet použitých jednorázových obalů.

Lahve EarthLust (stejně jako všechny ostatní konkurenční značky) se vyrábějí v Číně. Nicméně EarthLust, jako americká společnosti s B-certifikátem, přísně sleduje pracovní standardy a ekologičnost výroby. Samozřejmostí je i testování produktů (lahví i víček) na zdravotní nezávadnost.

Ellison si dobře uvědomuje, že její lahve musí být nejenom bezpečné a praktické, ale také krásné. Rozhodla se proto zaměřit na výrobu desénových lahví. Lahve jsou mnohem štíhlejší než běžné ocelové lahve. Průměr 6,5 cm umožňuje pohodlnější pití. S nadsázkou by se také dalo říci, co kus to originál. Výroba každého designu netrvá totiž déle než 3 měsíce. Nápady na motivy lahví vznikají při pobytu v přírodě a při hrách s dětmi. Velmi originální jsou i EarthLust lahve pro kojence s termoizolací a odnímatelnými držátky pro snadné pití. Jsou vybaveny silikonovým dudlíkem i silikonovým pítkem.

Lahev tak pohodlně nahradí až 20 plastových kojeneckých lahví, které běžně spotřebuje dítě od kojence po batole.

 

 

Žádné produkty značky EartLust nebyly nalezeny...