Thermos Dětská termoska s dvěma uzávěry černá

Tip
Značka: Thermos
1 299 Kč
skladem u dodavatele

Unikátní nerezová termoska o objemu 800ml má dva uzávěry, jeden hydratační uzávěr pro rychlé pití přímo z termosky a druhý na pití ze šálku. Termoska je v praktickém pouzdře s popruhem na nošení. Skvělá volba na každý den.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unikátní nerezová termoska o objemu 1000ml má dva uzávěry. Jeden  hydratační uzávěr je určen pro sportovní aktivity - rychlé pití přímo z termosky a druhý, šroubovací na pití ze šálku. Ovládání je velmi snadné i pro děti. Termoska má zámek k odjištění uzávěru, nehrozí tak vylití nápoje. Termoska udrží nápoj horký až 18 hodin a studený až 14 hodin. Má široké hrdlo, kterým bez problémům projdou i kostky ledu. Je dodávána praktickém atraktivním pouzdře, který jí chrání před nárazy a má šikovný popruh na nošení a držátko. Spodní hrana je navíc ochráněna proti oděru. Žádný problém vyrazit na výlet! Termoska se snadno udržuje včetně všech komponentů a pouzdra (ruční mytí). V nabídce náhradní díly. Skvělá volba nejen pro vaše dítě na každý den.

Hydratační uzávěr je určen pro teplé a studené nápoje. Nápoj je možné pít přímo z termosky - bez nalévání do šálku. Uzávěr termosky umožňuje vysoký průtok nápoje pro rychlé doplnění teplých či studených tekutin. Termosku otevřete pouze jednou rukou. Postup: 1 - odjištění zámku, 2 - zmáčknutí spodní části tlačítka, 3 - víčko termosky se otevře.

Šroubovací uzávěr s tlačítkem a šálek jsou určeny pro horké a studené nápoje. Nápoj se pije ze šálku termosky. Otevření uzávěru je snadné a rychlé - zmáčknutím na tlačítko se víčko uzávěru samo otevře.

  • Objem: 1000 ml / 830 ml
  • Výška: 240 ml / 245 mm
  • Průměr: 85 mm, průměr hrdla: 44 mm, průměr přes ouško šálku: 100 mm
  • Hmotnost: 320 g / 305 g, hmotnost s pouzdrem: 425 g / 410 g
  • Udrží horké: 18 hodin, po 6 hodinách nad 72°C/ není určeno pro horké nápoje - může dojít k opaření
  • Udrží teplé: - / 11 hodin
  • Udrží studené: - / 14 hodin, po 6 hodinách pod 9°C

Před plněním termosky teplými nápoji, nechte horké nápoje vychladnout na teplotu určenou k pití!

Doplňkové parametry

Kategorie: Termosky
Hmotnost: 0.3 kg