Foogo kompletni sada - růžová

Značka: Thermos
1 419 Kč
skladem u dodavatele

Sada nerezových termosek Foogo poskytne maximální pomoc při vycházkách či cestování s malými dětmi, protože obsahuje vakuově izolovanou termosku na pití s 3 různými pítky dle stáří dítěte a termosku na jídlo.

Nerezová vakuově izolovaná termoska na pití má nejdříve pítko s brčkem pro nejmenší děti. To se dá snadno změnit, protože na tělo termosky pasují  tři různé uzávěry podle věku a potřeb dítěte. Měkké pítko pro děti od 6. měsíce (stupeň 1), tvrdé pítko pro děti od 12. měsíce (stupeň 2) a brčko pro děti od 18. měsíce (stupeň 3) - s tímto pítkem je termo-láhev dodávána. Termoláhev a jednotlivá pítka jsou navržena tak, aby se děti dokázaly sami napít. Termoska Foogo udržuje požadovanou teplotu nápojů po dlouhou dobu, je lehká, snadno se vejde do batohu, kočárku, či držáku nápojů v automobilu.

Nerezová vakuově izolovaná termoska na jídlo Foogo o objemu 290 ml. Termoska se vyznačuje širokým hrdlem pro snadné nabírání jídla přímo z termosky. Uzávěr termosky je perforován pro snadnější otevírání. Dno termosky je chráněno odolnou protiskluzovou patkou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 Souhrn

  • Thermos dvoustěnná vakuová izolace - maximální tepelná izolace.
  • Navrženo pro děti - tělo termoláhve vyrobeno z odolné nerezové oceli zpomalující růst bakterií.
  • Vodotěsný uzávěr.
  • Lehké a kompaktní provedení, snadno se vejde do batohu, kočárku či držáku nápojů ve voze.
  • Snadno omyvatelné, vhodné do myčky.
  • Kompletní nabídka náhradních dílů.

Před plněním termosky teplými nápoji a jídlem, nechte horké nápoje a potraviny vychladnout na teplotu určenou k použití!

Doplňkové parametry

Kategorie: Termosky
Barva: růžová