Vážení zákazníci, eshop funguje beze změny i v době od 1.7 - 31.7., kdy bude z důvodu dovolené uzavřená naše prodejna. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné léto!!

PO: Pao termoska 350 ml, žlutá

Značka: PO:
589 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2020

Jedinečný termohrnek pro milovníky čaje. Tato termoska vyniká nejen svým osobitým designem, ale hlavně promyšleným systémem na louhování čaje nebo bylinných nálevů. Termohrnek je vyroben z kvalitního nerezu a díky dvojité stěně udrží váš čaj teplý až 6 hodin, studený až 12 hodin. Termoska má pojistku proti nechtěnému otevření a pítko, které může sloužit i jako nálevka. Snadno se obsluhuje jednou rukou. 

Termoska má překlápěcí filtrační klapku, díky které si přizpůsobíte termosku tak, jak právě potřebujete: 

  • pokud vaříte čaj, nasypte čajové lístky do přihrádky v uzávěru, překlopte filtrační klapku tak, aby lístky "uzavřela" v přihrádce, nalijte do termosky horkou vodu, lahev otočte vzhůru nohama a vyčkejte, až uplyne doba vhodná pro louhování čaje. Poté otočte do původní polohy, aby se lístky dále nelouhovly a čaj je připraven ke konzumaci. 
  • pokud vaříte bylinný nálev, nasypte byliny do termosky, zalijte horkou vodou, filtrační klapku v uzávěru překlopte tak, aby kryla nalévací otvor, termosku uzavřete a počkejte, až se byliny vylouhují. Poté je nálev připraven ke konzumaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Rozměry:  8,05 x 20,2 cm
  • Obsah: 350 ml
  • Materiál: nerezová ocel, silikon, plast