Mismatch Black 0.55l

Značka: EQUA
569 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
30.10.2019

Designová skleněná lahev Equa, která v sobě snoubí jednoduchost a eleganci, vám bude dělat skvělého společníka každý den.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Minimalistický tvar a monochromatický grafický design jsou základním bodem pro tuto Equa láhev. Je velmi osobitá a stylová – perfektní doplněk právě pro vás. Láhev má objem 550 ml, ideální velikost pro každého. Díky optimální velikosti hrdla je láhev vhodná pro osvěžujcí nápoje nebo smoothie. Máte rádi ovocné vody? I kousky ovoce vložíte a vyndáte snadno.

Víko je vyrobeno z nerezové oceli a polypropylenu se silikonovým kroužkem, který zajistí, že lahev Mismatch je 100% nepropustná.

Borosilikátové sklo

Protože je pro nás vaše zdraví a bohatství přírody na prvním místě, vyrobili jsme tyto lahve ze skla. Sklo je plně přírodní materiál, zdraví a přírodě neškodný a 100% recyklovatelný. Svým způsobem je sklo velmi podobné vodě, může nabývat nejrůznějších tvarů, je velmi silné, ale současně také velice křehké. Z  různých druhů skla jsme zvolili výjimečné borosilikátové sklo známé svou pevností, odolností vůči tepelným výkyvům a chemikáliím. Dalším použitým materiálem je nerezová ocel nejlepší kvality, z níž je vyroben uzávěr lahve. Ten udrží její obsah v bezpečí. Dodatečnou ochranu poskytují barevné silikonové pásky.