Lahev Retap - dřevěné víčko 500 ml

Značka: Retap
519 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.5.2022

Designová skleněná láhev na pitís krásným dřevěným víčkem pro ty, co dávají přednost 100 % přírodním materiálům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krásná, elegantní a ekologická – to je láhev Retap. Této dánské značce není životní prostředí cizí a tak přišla na trh s touto designovou láhví z tvrzeného borosilikátového skla. Láhev je vyráběná v Česku, máte tak jistotu použití toho nejkvalitnějšího materiálu. Borosilikátové sklo je mnohem lehčí a odolnější než běžné sklo. Také je ekologičtější a to jak surovina, tak jeho výroba.(20% suroviny je z recyklátu). Díky tomu může Retap nabízet doživotní záruku na rozbití láhve.

Láhev je vyrobena bez závitu a nemá žádné záhyby,  snadno se tak udržuje. Samozřejmostí je mytí v myčce.

Dřevěné víčko se zavírá pouhým zacvaknutím, ale netěsní.Láhev Retap pro svůj elegantní a praktický vzhled získala cenu (Reddot Design Award Winner 2011, Good Design Award 2012, Design Tokyo Products Award 2017)

S lahví Retap nikdy nebude problém dodržovat pitný režim. Láhev je vyrobena hlavně na pití kohoutkové vody, můžete do ní dát i jakýkoliv jiný nápoj.

  • Hmotnost: 210 g
  • Objem: 500 ml
  • Rozměry: Výška 19,5 cm, průměr hrdla 3,5 cm, průměr lahve v nejširším místě 8 cm
  • Materiál: Uzávěr - dřevo ořech
  •               Lahev - tvrzené borosilikátové sklo

 

Doživotní záruka:

V případě, že se Vám láhev Retap rozbije, stačí poslat fotografii rozbité láhve, doklad o koupi pomocí tohoto formuláře a po uhrazení částky za dopravu Vám bude zaslána nová láhev (pouze láhev bez víčka).

Doplňkové parametry

Kategorie: Lahve
Hmotnost: 0.2 kg