skladem u dodavatele

Lahev Retap - Dark Blue 800 ml

Výrobce: Retap
 
399 Kč
 

 

Kategorie Lahve
 

Designové láhve Retap byly speciálně vyvinuty na pití kohoutkové vody, kterou lze nosit všude s sebou. Jsou vyrobeny v Dánsku.

Láhve jsou vyrobeny z  borosilikátového skla a jsou odolnější proti rozbití než skleněné lahve, ale  lehké na nošení. Borosilikátové sklo je ještě ekologičtější než běžné sklo a to jak surovina, tak jeho výroba. 20% suroviny je z recyklátu. Lahve nemají závit,  víčko se zavírá zacvaknutím a dobře těsní. Víčko v mnoha barevných variantách je vyrobeno z termoplastu – elastomeru.

Lahev i víčko jsou zcela zdravotně nezávadné. Neobsahují ftaláty ani olovo. Lahev nemá žádné záhyby, proto se snadno vymývá. Lze jí samozřejmě mýt i v myčce.

Sklo je transparentní, takže nejen vidíte dovnitř, ale můžete takovou lahev použít i třeba jako elegantní karafu.

Na lahve poskutujeme DOŽIVOTNÍ ZÁRUKU - při rozbití lahve obdržíte lahev novou. 

Informace k záruce: Výměnu lahví si řeší přímo výrobce firma RETAP. Reklamace se řeší online. (link a český překlad reklamačního formuláře v angličtině na vyžádání pošleme). Vyplníte své údaje, přiložíte foto rozbité lahve a oskenovanou fakturu od nás. Výrobce si za výměnu účtuje poplatek 5 € za poštovné. Poplatek je v tuto chvíli možno platit pouze platební kartou. Po úhradě této částky je vám následně přímo firmou Retap zaslána nová lahev.

Design láhve dostal ocenění Red dot Design.

Rozměry:
Výška 23 cm
Průměr 9 cm
Váha – cca 190 g

 
 
 
 

 


2014©copyright nasvacinu.cz všechna práva vyhrazena
Shoptet.czVytvořil Shoptet